Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
Bardzo dobry
Dobry
Wystarczający
Nie spełnił moich oczekiwań

Autor Wątek: La Rich'e Directions, farba półtrwała Flamingo Pink RECENZJA  (Przeczytany 735 razy)

Lipiec 18, 2018, 16:59
Przeczytany 735 razy

Ligatura

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: niska
  • Typ włosa: 2a/2b
  • Stan: zdrowe, cienkie
  • Podatność na obciążenie: tak
  • Skóra głowy: problematyczna
  • Farbowanie: nie

La Rich'e Directions, profesjonalne półtrwałe farby do włosów, kolor Flamingo Pink

Opis producenta

Zmywalne farby do włosów w wielu niesamowitych, intensywnych odcieniach

Te profesjonalne, półtrwałe farby do koloryzacji włosów pozwalają na osiągnięcie oryginalnych i bardzo intensywnych kolorów. Od błękitów, zieleni, po czerwienie i wściekłe róże. Idealna propozycja dla osób ceniących niecodzienne stylizacje, mających odwagę i chęć wyrażania siebie poprzez wygląd. Farby La Rich'e Directions można używać również na takie okazje jak karnawał, wakacje, czy specjalne okazje. (Więcej tutaj).

Co cię skłoniło do zakupu danego produktu?
To była wielka decyzja, bo nigdy nie farbowałam włosów, lubię swój naturalny kolor, nie siwieję (ewentualnie nie widać tego xD), ale w końcu zachciało mi się kolorowych końcówek. Chciałam coś łatwo zmywalnego, na kilka myć, ale w nietypowych kolorach. Na studiach jedna znajoma poleciła mi te farby półtrwałe, podpytywałam też na tym forum w tym wątku. Ostatecznie po roku zastanawiania się xD, kupiłam, stwierdzając, że skoro i tak muszę obciąć końcówki, to spokojnie mogę zaryzykować koloryzację.

Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś/eś?
Na razie farbowane raz, pojemniczek spokojnie starczy mi jeszcze na ok. 10 zabaw, jeśli ograniczę się do końcówek.

Twoja opinia (zalety i wady)
Produkt dał mi wszystko to, czego chciałam: wyrazisty kolor (poniżej zdjęcie), nie utrzymał się długo (po ok. 6 myciach ślad po nim nie został), nie zniszczył doszczętnie końcówek (chociaż nawet gdyby to zrobił, to i tak planuję iść do fryzjera, więc whatever), nie uczulił. Trzymałam kolor 30 min., pomogła mi z farbowaniem znajoma, która ma już doświadczenie w tym i nie narzekała, żeby coś z tym produktem było dziwnego podczas nakładania farby. Dla mnie w zasadzie nie ma wad, może cena jest wysoka (ok. 27 zł za 88 ml), ale przy moich „potrzebach” do koloryzacji włosów to i tak bankructwo mi nie grozi  :domka:

Z wad, oprócz pewnie ceny, to fakt, że już po pierwszym myciu kolor zaczyna blaknąć. Niby to tego typu produkt, ale ja myję włosy często, więc to na pewno nie zdarzenie typu „jedna koloryzacja na całe lato” :)

I może to wynika z mojej niewiedzy na temat koloryzacji, ale na ciemnobrązowych, farbowanych włosach mojej koleżanki kolor absolutnie nie chwycił. Natomiast może są na ten produkt sposoby, bo chyba ciemnowłoswe osoby z forum używały tej farby. Ja na swoim naturalnym blondzie nie miałam żadnego problemu z widocznością koloru.

Punktacja w skali 1-10
10

Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
Hairstore.pl, ok. 27 zł

Czy kupisz go ponownie?
Na pewno inne kolory z tej serii, ten odcień (Flamingo Pink) jeszcze mi się szybko nie skończy :) Kuszą mnie kolory: Lagoon Blue oraz Turquoise.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2018, 17:19 wysłana przez Ligatura »
I'm doing Science and I'm still alive.
I feel FANTASTIC and I'm still alive.
While you're dying I'll be still alive.
And when you're dead I will be still alive.
STILL ALIVE <3