Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały!
0 (0%)
Bardzo dobry
1 (100%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: ANWEN, Maska 'Kokos i Glinka' do włosów niskoporowatych RECENZJA  (Przeczytany 1316 razy)

Czerwiec 09, 2017, 17:49
Przeczytany 1316 razy

Ligatura

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: niska
  • Typ włosa: 2a/2b
  • Stan: zdrowe na długości
  • Podatność na obciążenie: tak
  • Skóra głowy: przesuszona
  • Farbowanie: nie

Opis producenta: Twoje włosy są cienkie, oklapnięte u nasady i brak im objętości? To znak, że ta maska jest dla Ciebie! Intensywnie pielęgnuje, jednocześnie nie obciążając włosów. Dzięki zawartości glinki i odpowiednio dobranych do porowatości aminokwasów sprawia, że włosy zyskują objętość. Kwas hialuronowy i gliceryna zapewniają im dodatkowe nawilżenie, a panthenol je wzmacnia. Maska zawiera też optymalnie dopasowane do potrzeb Twoich niskoporowatych włosów oleje: kokosowy i babassu, które działają odżywczo i poprawiają elastyczność.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Kaolin, Behentrimonium Chloride, Cocos Nuciefera (Coconut) Oil, Glycerin, Orbignya Oleifera Seed Oil, Panthenol, Cysteine HCl, Arginine, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool.

proteiny, emolienty, humektanty, glinka

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?

*arginina, cysteina i glinka w składzie
*szukałam maski-pewniaka poza Biovaxem do włosów blond/ciemnych
*zaciekawienie, czy Anwen udało się stworzyć dobrą maskę ;)
*trochę fakt, że mam włosy niskoporowate, ale to tak naprawdę niefunkcjonalna klasyfikacja, mogą być włosy niskoporowate, gęste, grube i niepotrzebujące akurat tych półproduktów w składzie, więc no... Ale wg opisu moje włosy są „modelowe” do niej

2. Jak długo był stosowany ? / Ile opakowań zużyłaś/eś?

Około 3 miesięcy? Jedno opakowanie (w tym trochę oddałam w formie odlewki do testów innej osobie) wykończyłam, kupiłam drugie.

3. Twoja opinia (zalety i wady)

Zalety:
*dodaje objętości, jeżeli używa się jej rzadko (ok. 1 x tyg)
*PEH-owy skład
*przyjemny zapach (nie czuć cysteiny, jeee)
*wydajna (wystarczy mała ilość na włosy za łopatki)
*poręczne opakowanie

Wady:
*z ceną trochę przesada, myślę że o jakieś 10 zł (wiem, że Anwen to małe przedsiębiorstwo, ale c'mon, mogło być już te 250 ml za 40 zł)
*dostępność (wiem, że pojawia się stacjonarnie, ale wiele osób nadal musi korzystać ze sklepu internetowego i jeszcze płacić za dostawę, co już trąci absurdem przy cenie regularnej maski)
*jak już wspominałam: w sumie niefunkcjonalna i bardziej chyba myląca niż pomagająca klasyfikacja. Testowałam wszystkie 3 maski i niektórym włosom będą pasować wszystkie, innym jedna, innym żadna... A przecież każda z nas ma jakąś porowatość włosa, więc NO.

4. Punktacja w skali 1-10
8+ (dałabym 9 za bardziej rozsądną cenę)

5. Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
Sklep internetowy Anwen, 39,99 zł.

6. Czy kupisz go ponownie?
Kupię, bo mam prawie 100% gwarancję objętości po niej (a to ważne dla mnie), ale tylko stacjonarnie albo przy darmowej dostawie (była na Dzień Matki, swoją drogą).

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2017, 17:53 wysłana przez Ligatura »
I'm doing Science and I'm still alive.
I feel FANTASTIC and I'm still alive.
While you're dying I'll be still alive.
And when you're dead I will be still alive.
STILL ALIVE <3