Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
1 (100%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Garnier Ultra Doux Olive Mythique Maska intensywnie odżywiająca - RECENZJA  (Przeczytany 1573 razy)

Styczeń 22, 2017, 12:46
Przeczytany 1573 razy

Kas

• εωσφόρου φως
  • S.W.A.T.
    • Awards
  • Porowatość: niska
  • Typ włosa: proste
  • Stan: całkiem spoko ;)
  • Podatność na obciążenie: raczej nie
  • Skóra głowy: wrażliwa
  • Farbowanie: henna + indygo
  • Długość: tak O‿o
  • Grubość kucyka: ok. 10 cm

OD PRODUCENTA:
Do nowej receptury na ekstremalne odżywienie włosów suchych i wrażliwych, Garnier Ultra Doux wybrał mityczny olej o tysiącu zalet: oliwę z oliwek tłoczoną na zimno. Zrodzony z tysiącletniego drzewa, olej ten jest prawdziwym życiodajnym złotem. Używany od starożytności, ze względu na swe odżywcze i zmiękczające właściwości.
Rezultat: intensywnie odżywione, bez obciążenia, odnowione od cebulek po końce, twoje włosy zmieniają się w supermiękkie i przyjemne w dotyku. Dzień po dniu nabierają blasku i elastyczności, stają się łatwiejsze do rozczesania. Promienieją pięknem. Dla optymalnych efektów, używaj innych produktów z linii Olive Mythique.

(sama tłumaczyłam z francuskiego, sorry, no...  :wstyd:)

SKŁAD:
Aqua / Water, Behentrimonium Chloride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Candelilla Cera / Candelilla Wax, Amodimethicone, Cetyl Esters, Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, CI 19140 / Yellow 5, Phenoxyethanol, Olea Europaea Oil / Olive Fruit Oil, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Carthamus Tinctorius Seed Oil / Safflower Seed Oil, Caramel, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal

Legenda: baza/rozpuszczalnik, antystatyki, konserwanty/antyseptyki, emulgatory/emolienty, humektanty, substancje zapachowe, barwniki, filtry UV

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Nie kupiłam dostałam od Puszina <3 na Dzień Dziecka <33

2. Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś/eś?
1 opakowanie, stosowałam kilka miesięcy.

3. Twoja opinia (zalety i wady)
Zalety: wydajność, zapach, brak szkód, poprawnie się zachowuje na włosach, fajna konsystencja
Wady: zapewne wadą jest dostępność, w Polsce maski nie widziałam. Generalnie skład nie powala i szału na włosach nie ma. Wstyd, żeby oliwę z oliwek dać za zapachem i konserwantem, zwłaszcza po tym tekście na opakowaniu o mitycznym i rewelacyjnym składniku, jakim jest.
Ogólnie: Jak generalnie lubię kosmetyki z oliwą z oliwek, tak ta maska nie powala. Włosy jakoś nie błyszczały z zachwytu, jak to robią po np. masce toskańskiej PO.

4. Punktacja w skali 1-10
Takie szczere i poprawne 6-6,5. Bo prawdę mówiąc mało co robi na moich włosach szał. No ale też maska nie zaszkodziła, nic nie spsuła, nie połamała, nie zrobiła miotły na dłowie. Ot, taki zwyklaczek poprawny.

5. Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
Nie kupiłam, dostałam, nie wiem, ile kosztuje, ale internety oferują w cenie niecałe 5€ za opakowanie. Trochę dziwne.

6. Czy kupisz go ponownie?
Raczej nie.
דער עולם איז אַ גולם‫

Denkowanie, denkowanie!!!