Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
1 (100%)
Bardzo Dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Gliss Kur, Hair Repair Ultimate Color, eliksir z olejkami pielęgnacyjnymi  (Przeczytany 1109 razy)

Marzec 22, 2017, 03:18
Przeczytany 1109 razy

Czuka

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: proste
  • Stan: ombre-zdrowy czubek, potem nie
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: ok:)
  • Farbowanie: tak
  • Długość: przed cycki
  • Grubość kucyka: 8 cm

Od producenta:
Eliksir z olejkami pielęgnacyjnymi przeznaczony do włosów farbowanych oraz z pasemkami. Chroni kolor oraz zapewnia miękkie i lśniące włosy. Nie pozostawia resztek obciążających włosy. Trzy sposoby stosowania: przed myciem włosów,  bez spłukiwania po myciu, na suche włosy jako wykończenie. Należy wycisnąć 1-2 porcje produktu i nałożyć na włosy od ich środkowej części aż po same końce.

Skład:
Cyclomethicone (silikon lotny), Dimethiconol (silikon zmywalny łagodnym szamponem), Helianthus Annuus Seed Oil (olej słonecznikowy), Octocrylene (filtr UV), Prunus Armeniaca Kernel Oil (olej z pestek moreli), Sesamum Indicum Seed Oil (olej sezamowy), Olea Europaea Fruit Oil (oliwa z oliwek), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Macadamia Ternifolia Seed Oil (olej makadamia), Argania Spinosa Kernel Oil (olej arganowy), Sclerocarya Birrea Seed Oil (olej marula), Parfum, Linalool (subst. zapachowa), Anise Alcohol (subst. zapachowa), Cl 40800 (barwnik).

Legenda : oleje/emolienty, wyciągi i ekstrakty, humektanty, proteiny, substancje myjące/konserwanty, lekkie silikony.

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Pozytywna opinia na jednym z blogów (dokładnie "Pielęgnacja długich włosów"). Oraz promocja w Rossmannie.

2. Jak długo był stosowany?/Ile opakowań zużyłaś/eś?
1 opakowanie.

3.Twoja opinia (zalety i wady).
Opakowanie bardzo ładne, przyjemne w użytkowaniu. Zapach też mi się podobał.

Pierwsze zastosowania były nieudane. Po leciutkim jedwabiu z Green Pharmacy nie umiałam obsługiwać tego serum. Ciągle dawałam go za dużo. Więc poszło w kąt na jakiś czas. Gdy do niego wróciłam było już o wiele lepiej. Pewnie dlatego, że zabezpieczanie końcówek poszło w kąt razem z tym produktem, więc potem już tak nie obciążało moich włosów, bo zdążyły się zniszczyć  :cry2:

Wielką butelkę 75 ml zużywałam dość długo. Przez ten czas robiło to, co miało robić, czyli doskonale zabezpieczyło mi końcówki.

4. Punktacja w skali 1-10.
9.

5. Gdzie nabyłaś/łeś produkt? I ile kosztował?
Rossman, pamiętam tylko, że była to cena obniżona, pewnie mniej niż 20 zł?

6. Czy kupisz go ponownie?
Wydaje mi się, że został wycofany z produkcji, więc nie  </3