Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
1 (100%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Marion, Oto loki: balsam na małe sprężynki RECENZJA  (Przeczytany 251 razy)

Lipiec 19, 2017, 13:54
Przeczytany 251 razy

Selina

• *
  • Kłaczek
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: kręcone, 3a
  • Stan: raczej zdrowe
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: zdrowa, niewymagająca
Marion, Oto loki: balsam na małe sprężynki RECENZJA
« dnia: Lipiec 19, 2017, 13:54 »
Marion, Oto loki: balsam na małe sprężynki

Od producenta:  "Linia MAŁA STYLISTKA przeznaczona jest dla młodych dam, które poprzez  pielęgnację i stylizację włosów poczują się wyjątkowo. Produkty doskonale poradzą sobie nie tylko z niesfornymi kosmykami czy podkreśleniem kształtu loków i fal ale również umiejętnie nadadzą fryzurze jedwabistą gładkość i magiczny blask.

OTO LOKI Balsam na małe sprężynki

Podkreśla kształt loków i fal, nadając włosom elastyczność i gładkość. Zawiera ekstrakt z piany morskiej oraz Keramare®. Zapobiega puszeniu, dyscyplinuje loki.

Oto Loki, oto fale,

Wyglądają doskonale,

Są sprężyste, satynowe,

Zdobią każdą małą głowę

Produkty te są przebadane dermatologicznie. Nie zawierają parabenów(?!), SLS, SLES. Dla dzieci powyżej 3-ego roku życia."

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Polyquaternium-10, PG-Hydroxyethylcellulose Cocodimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zea Mays Starch, Sepiolite Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Triethanolamine

humektanty, emolienty, silikony/substancje filmotwórcze, wyciągi/ekstrakty, substancje myjące/konserwanty, substancje wysuszające/parabeny, inne.

Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Kupiłam go przy okazji zakupów w Biedronce; łatwo dostępny i niska cena.

Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś/eś?
Jestem w trakcie pierwszego.

Opinia
Za tak niewielkie pieniądze, nie spodziewałam się cudu, ale krem okazał się źle działać na moje włosy. Początkowo w trakcie suszenia zdawało mi się, że faktycznie lepiej się kręcą i powstają drobniejsze sprężynki, ale na koniec włosy były suche i pełne strąków.

Plus za urocze opakowanie i pomysł.  :) Warto jednak ulepszyć skład i pozbyć się parabenów, których podobno jak obiecuje producent wcale nie ma!

Punktacja
4

Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
Biedronka, około 5 zł.

Czy kupisz go ponownie?
Nie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2017, 13:57 wysłana przez Selina »