Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
1 (100%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Desert Essence, RED RASPBERRY CONDITIONER – RECENZJA  (Przeczytany 1760 razy)

Luty 08, 2017, 18:41
Przeczytany 1760 razy

Ligatura

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: niska
  • Typ włosa: 2a/2b
  • Stan: zdrowe na długości
  • Podatność na obciążenie: tak
  • Skóra głowy: przesuszona
  • Farbowanie: nie

OD PRODUCENTA:
•   Provides moisture to hair, leaving it smooth and silky
•   Adds shine
•   Strengthens hair

SKŁAD:
Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin (Palm), Natural Fragrance/Flavor (Parfum/Aroma), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrolyzed Jojoba Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Water (Aqua), Panthenol (Pro-Vitamin B-5), Lepidium Meyenii Root Extract (Maca Root)*, Yucca Brevifolia Root Extract (Yucca Cactus)*, Symphytum Officinale Leaf Extract (Comfrey)*, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract*, Macrocystis Pyrifera Extract(Sea Kelp)*, Salix Alba (Willow) Bark Extract*, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Limonene, Citric Acid

ekstrakty roślinne, oleje i inne emolienty, konserwanty, antystatyk

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Przede wszystkim skład i opinie Nissiax83 o marce Desert Essence (choć nie o tej konkretnej odżywce). Także fakt, że kupuję na iHerb.com suplementy i postanowiłam dorzucić też coś do włosów.

2. Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś/eś?
Jedno opakowanie w ciągu 2 miesięcy?

3. Twoja opinia (zalety i wady)
Zalety: Olej z liści malin  <3 :loveshower: :dziekuje:, wydajna i gęstawa konsystencja, niezbyt męczący zapach chemicznej maliny, podbijanie włosów od nasady i nadawanie blasku (także już w tym momencie dla moich włosów dobry produkt). Powinna być dobra do tuningowania, ale nie wiem, czy tego potrzebuje jakoś szczególnie. Dodatkowo nie jest testowany na zwierzętach i jest w 100% wegański (dla mnie nie są to rozstrzygające cechy o kupnie kosmetyku, ale miło, że są).
Wady: Niby dostępność (bo kupuje się w amerykańskim iHerb.com i trochę cena – około 23 zł za 237 ml. Ale można teraz zamówić tę odżywkę z free shipping, więc dla mnie argument słabej dostępności nie istnieje. Dodatkowo, mi przesyłki z iHerb.com do Warszawy przychodzą w ciągu mniej więcej 8 dni. Wiem, że do Krakowa idzie dłużej, ale może to nie zależy od miasta całego, tylko od jego rejonu i ogarnięcia pobliskiej poczty, nie wiem. Do Polski w każdym razie szybko przychodzą paczki.

4. Punktacja w skali 1-10
9.

5. Gdzie nabyłaś/łeś produkt? I ile kosztował?
iHerb.com, 23 zł

6. Czy kupisz go ponownie?
Zapewne na zmianę z kokosową wersją będę kupować :)
I'm doing Science and I'm still alive.
I feel FANTASTIC and I'm still alive.
While you're dying I'll be still alive.
And when you're dead I will be still alive.
STILL ALIVE <3