Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
1 (100%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Xpel odżywka do włosów Kukui Extract RECENZJA  (Przeczytany 931 razy)

Maj 07, 2018, 17:24
Przeczytany 931 razy

Czuka

• Zaplątana
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: proste
  • Stan: rozjaśnione na końcówkach
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: ok:)
  • Farbowanie: tak
  • Długość: do cycków
  • Grubość kucyka: 8 cm
Xpel odżywka do włosów Kukui Extract RECENZJA
« dnia: Maj 07, 2018, 17:24 »

Od producenta:
Specjalna formuła produktu oparta jest o olej kukui, który świetnie sprawdza się do przesuszonej skóry głowy. Odżywka skutecznie nawilża włosy, nadaje im zdrowego wyglądu i zwiększa ich elastyczność. Utrzymuje optymalny poziom nawilżenia włosów wysuszonych. Zapobiega puszeniu się włosów, nadaje im miękkość, wygładza je, a także przywraca ich naturalny blask.

Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol (emolient), Behentrimonium Chloride (konserwant, antystatyk), Propylene Glycol  (glikol propylenowy), Dimethicone (silikon zmywalny łagodnym szamponem), Sodium Benzoate (konserwant identyczny z naturalnym), Aleurites Moluccana Seed Oil (olej z kukui), Parfum, Methylchloroisothiasolinone (konserwant), Methylisothiazolinone (konserwant).

Legenda : oleje/emolienty, wyciągi i ekstrakty, humektanty, proteiny, substancje myjące/konserwanty, lekkie silikony.

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Byłam ciekawa tego oleju z kukui. Poza tym cena nie zabijała, więc wrzuciłam do koszyka tak "przy okazji".

2. Jak długo był stosowany?/Ile opakowań zużyłaś/eś?
1 opakowanie.

3.Twoja opinia (zalety i wady).
Zapach nie jest nachalny, nie zostaje na włosach, więc nawet gdy się komuś nie spodoba nie będzie problemem.

Jest gęsta i dość wydajna.

Podoba mi się czarna butelka. Otwierana na klik na górze.

Działa poprawne, ale nic więcej. Nie robi jakiegoś szału. Nie wiem czy nadałaby się dla bardziej wymagających włosów. Ale trzeba przyznać, że bardzo łatwo rozczesuje się po niej włosy. I ten efekt utrzymuje się na dłużej. Zawsze się dziwię, jak się po niej czeszę ;P

4. Punktacja w skali 1-10.
5

5. Gdzie nabyłaś/łeś produkt? I ile kosztował?
Nie pamiętam już ani ceny, ani gdzie kupiłam. Na pewno była tania, w granicach 10 zł.

6. Czy kupisz go ponownie?
Nie