Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?      

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
1 (100%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Joanna, Tradycyjna receptura, Odżywka 'Drożdże piwne i chmiel' RECENZJA  (Przeczytany 798 razy)

Lipiec 09, 2018, 19:23
Przeczytany 798 razy

Athletics1107

• *
  • Kłaczek
    • Awards
  • Porowatość: niskoporowate
  • Typ włosa: lekko falowane
  • Stan: zdrowe, rozdwojone końcówki
  • Podatność na obciążenie: TAK
  • Skóra głowy: Normalna
  • Farbowanie: Nie
  • Długość: Do bioder
2. Od producenta: Tradycyjna Receptura Czerpiąc z doświadczeń i tradycji medycyny ludowej stworzyliśmy Tradycyjne Receptury zawierające naturalne składniki. Odżywka normalizująca Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń - poznaj sprawdzoną receptę na pielęgnację włosów przetłuszczających się: Drożdże piwne - bogate źródło witamin z grupy B i aminokwasów, wpływają regulująco na procesy zachodzące na skórze głowy. Chmiel - wykazuje działanie przeciwłojotokowe i wzmacniające. Efekty regularnego stosowania odżywki: - Włosy o zadbanym i zdrowym wyglądzie - Lśniące i elastyczne - Łatwe do rozczesania i układania.

3. Skład: Aqua, Cetyl Alcohol (emolient), Cetearyl Alcohol (emolient), Faex Extract (wyciąg z drożdży lekarskich), Humulus Lupulus Cone Extract (ekstrakt z chmielu zwyczajnego) Propylene Glycol (humektant), Alcohol Denat (konserwant), Cetrimonium Chloride (konserwant), Isopropyl Alcohol (antystatyk), Peg-40 Hydrogenated Castor Oil (emolient), Polyquaternium-28 (antystatyk), Panthenol (humektant, antystatyk), Stearalkonium Chloride (konserwant), Peg-20-Stearate (humektant), Triethanolamine (surfaktant), Parfum (kompozycja zapachowa), Hexyl Cinnamal (substancja zapachowa), Dmd Hydantoin (konserwant), Methylchloroisothrazolinone (konserwant), Methylisothiazolinone (konserwant)

4. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu? - Przystępna cena, kupowałam na szybko, ponieważ poprzednia mi się skończyła
5. Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś? - Jestem w trakcie zużywania, kupilam około 2,5 miesiąca temu
6. Twoja opinia
Zalety:
wydajna
włosy po niej przyjemne w dotyku
łatwa aplikacja
opakowanie nie wyślizguje się z rąk
przystępna cena
Wady:
silny zapach
czasem spływa po włosach

7. Punktacja w skali 1-10 - 8,5
8. Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował? - W Hebe, nie pamiętam, coś koło 5-8 zł
9. Czy kupisz go ponownie? - Nie, ponieważ chcę testować inne odżywki, po jakimś czasie ta sama odżywka zaczyna nudzić się moim włosom.

Lipiec 22, 2018, 23:09
Odpowiedź #1

Berdżi

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: wysoka
  • Typ włosa: proste, szkliste :/
  • Stan: przesuszone, zniszczone
  • Podatność na obciążenie: tak
  • Skóra głowy: walczę z łojotokiem
  • Farbowanie: nie
  • Długość: za ramiona
1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
- znajomość i sympatia do firmy Joanna
- ogrooomna butelka za małą cenę
- chęć przetestowania tych odżywek w odświeżonej wersji
- chęć przetestowania czy taka propozycja od Joanny sprawdzi się jako tańszy zamiennik balsamów na skalp i do włosów Seboradin
- kupiłam zachwycona ideą i efektami mycia odżywką i na fali testowania masek i odżywek w tej roli

2. Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś?
Produkt nabyłam po raz pierwszy w grudniu 2016 roku. Do teraz mam na koncie jedną butelkę tej odżywki chmielowo-drożdżowej, testuję też inne z tej serii.

3. Twoja opinia (zalety i wady)
Najlepsze efekty u mnie: całkowicie sprawdziła się w tej roli w jakiej ją chciałam przetestować czyli jako zamiennik Seboradinowych balsamów, do mycia włosów. Co prawda trzeba się nastarać żeby tak z opakowania nalane na rękę się nam spieniło, aczkolwiek opracowałam sobie taki patent: do pustej buteleczki po czymś wlewałam odpowiednią ilość tej odżywki i ciepłą wodę, zakręcałam, wstrząsałam aż do mocnej piany i wtedy myło się super.

Moja opinia:
- moim zdaniem widać zmianę tych odżywek na plus - pamiętam je jako mocno rzadkie, lejące się, jakby rozwodnione, spływające ( wtedy były w białych miękkich butelkach, nazywały się "Z Apteczki Babuni" - teraz mają lepszą gęstość, treściwość jakąś taką, wydają się takie bardziej skoncentrowanie
- odżywka na "od czasu do czasu" bo ten Alko Denat no wiadomo, straszy...
- działa i trafnie ma dobrane substancje aktywne do tego, na co ma działać czyli na przetłuszczanie (np. w przeciwieństwie do serii Naturia gdzie do przetłuszczających się ta pokrzywa i zielona herbata są delikatniusie i według mnie nie robiące "nic", ja ten szampon i odżywkę pokrz.&ziel.herb zdecydowanie podpisywałabym na opakowaniu jako "do włosów normalnych")
- nie kładłam centralnie nierozcieńczonego produktu na długość ( no jednak ten alko denat mnie straszy), a po długości działało mi to co tam spływało sobie/ bądź było rozcieńczone z wodą ale zauważyłam że wygładza, robi taką fajną "śliskość"

Zalety z mojego punktu widzenia:
+ U mnie faktycznie spełniona obietnica producenta o tym że działanie "normalizujące" i "przeciwłojotokowe". Super mi robi na moją łojotokową głowę, zdecydowanie przedłuża świeżość włosów, nawet w zimie sprawia że były puszyste, odbite od nasady, robi mi objętość - mega mnie to zaskoczyło
+ nie robi przyklapu, ani jakiegoś wizualnego obciążenia ( pozdrawiam Ziajowe odżywki które robią takie cuś)
+ turbowydajność
+ wygodne, dobrze leżące w dłoni opakowanie, fajna zakrętka dzięki której można postawić "na głowie" kiedy produkt się kończy

Wady:
- zdecydowanie w niej może nie podpasować zapach - jest taki, mocny, wwięrcający się w nos, kojarzy mi się z jakimś czymś męskim staroświeckim mydłem
- Alko Denat w składzie, bałam się na długość kłaść taką nierozcieńczoną
- w sumie to raczej ciężko się wypłukuje, uważać trzeba z ilością
- jak dla mnie to butelka odżywki ma jednak słabą rozpoznawalność w stosunku do tej z szamponem - różnią się kolorem nakrętki ale słabo - nie wiem jak Wy, ale mnie się ciągle mylą te butelki które jest które. kiedyś za czasów jak były w białych butelkach i któreś wyróżniono czerwoną zakrętką bardziej to szło zapamiętać

4. Punktacja w skali 1-10
dla mnie za to jak mi się sprawdziła do mycia - 7 i pół

5. Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
W małej drogerii, obecna cena tamże to 6,20.

6. Czy kupisz go ponownie?

tak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 17:12 wysłana przez Berdżi »