Autor Wątek: Joanna, Tradycyjna receptura, Odżywka 'Drożdże piwne i chmiel' RECENZJA  (Przeczytany 114 razy)

Lipiec 09, 2018, 19:23
Przeczytany 114 razy

Athletics1107

• *
  • Kłaczek
    • Awards
  • Porowatość: niskoporowate
  • Typ włosa: lekko falowane
  • Stan: zdrowe, rozdwojone końcówki
  • Podatność na obciążenie: TAK
  • Skóra głowy: Normalna
  • Farbowanie: Nie
  • Długość: Do bioder
2. Od producenta: Tradycyjna Receptura Czerpiąc z doświadczeń i tradycji medycyny ludowej stworzyliśmy Tradycyjne Receptury zawierające naturalne składniki. Odżywka normalizująca Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń - poznaj sprawdzoną receptę na pielęgnację włosów przetłuszczających się: Drożdże piwne - bogate źródło witamin z grupy B i aminokwasów, wpływają regulująco na procesy zachodzące na skórze głowy. Chmiel - wykazuje działanie przeciwłojotokowe i wzmacniające. Efekty regularnego stosowania odżywki: - Włosy o zadbanym i zdrowym wyglądzie - Lśniące i elastyczne - Łatwe do rozczesania i układania.

3. Skład: Aqua, Cetyl Alcohol (emolient), Cetearyl Alcohol (emolient), Faex Extract (wyciąg z drożdży lekarskich), Humulus Lupulus Cone Extract (ekstrakt z chmielu zwyczajnego) Propylene Glycol (humektant), Alcohol Denat (konserwant), Cetrimonium Chloride (konserwant), Isopropyl Alcohol (antystatyk), Peg-40 Hydrogenated Castor Oil (emolient), Polyquaternium-28 (antystatyk), Panthenol (humektant, antystatyk), Stearalkonium Chloride (konserwant), Peg-20-Stearate (humektant), Triethanolamine (surfaktant), Parfum (kompozycja zapachowa), Hexyl Cinnamal (substancja zapachowa), Dmd Hydantoin (konserwant), Methylchloroisothrazolinone (konserwant), Methylisothiazolinone (konserwant)

4. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu? - Przystępna cena, kupowałam na szybko, ponieważ poprzednia mi się skończyła
5. Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś? - Jestem w trakcie zużywania, kupilam około 2,5 miesiąca temu
6. Twoja opinia
Zalety:
wydajna
włosy po niej przyjemne w dotyku
łatwa aplikacja
opakowanie nie wyślizguje się z rąk
przystępna cena
Wady:
silny zapach
czasem spływa po włosach

7. Punktacja w skali 1-10 - 8,5
8. Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował? - W Hebe, nie pamiętam, coś koło 5-8 zł
9. Czy kupisz go ponownie? - Nie, ponieważ chcę testować inne odżywki, po jakimś czasie ta sama odżywka zaczyna nudzić się moim włosom.