Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Promocje i okazje / Odp: Zaku samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnnaWojcik dnia Lipca 03, 2022, 11:54 »
Trudno się z tym nie zgodzić. Zakup samochodu z drugiej ręki to niestety ogromne ryzyko ponieważ nigdy nie jesteśmy w stanie poznać jego historii. Nawet jak zabierzemy ze sobą najlepszego speca z dziedziny mechaniki pojazdowej to nie będzie w stanie przewidzieć co może potencjalnie się popsuć. A często takie poważniejsze naprawy potrafią swoje kosztować. Z drugiej strony to na rynku mamy dostępne sprawdzone modele takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/nowy-spring.html Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu, co nie obciąży naszego miesięcznego budżetu.
2
Promocje i okazje / Odp: Zaku samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milenka dnia Lipca 03, 2022, 11:38 »
W pierwszej kolejności musisz zastanowić się nad tym czy chcesz samochód kupić na rok czy dwa i zmienić, czy może w dłuższej perspektywie? Patrząc na statystyki to większość ludzi w naszym kraju przejeżdza jednym modelem około 8-10 lat więc lepiej byłoby wybrać coś nowego. To nie tylko niższe koszta eksploatacyjne ale bezpieczeństwo. Tylko wtedy mamy 100% pewności co do przebiegu i bezwypadkowości. Jeśli chodzi o sprawdzone marki to świetnymi opiniami cieszy się Renault - https://www.renault.pl/ Nie ma się co dziwić bo na rynku istnieje od bardzo dawna. Wystarczy zerknąć na portale branżowe w poszukiwaniu rzetelnych recenzji.
3
Promocje i okazje / Odp: Warsztat samochodowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milosniczka dnia Lipca 02, 2022, 16:34 »
Często nasze wyobrażenia na temat tego jak powinna wyglądać obsługa w warsztacie samochodowym, różnią się diametralnie. Szczególnie gdy od zawsze koszytaliśmy z tych mniej znanych lub lokalnych. Wystarczy poczytać na forach internetowych jakie podejście mają do nich kierowcy. Często można się tam spodziewać różnego rodzaju kombinacji, a nawet naciągania na niepotrzebne naprawy. Dlatego nie zawsze sugerowanie się ceną usług jest wskazane. Jeśli już zależy nam na wysokiej jakości to większe sieci jak Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/wycieraczki sprostajom naszym oczekiwaniom. Potwierdzeniem tego jest wiele pozytywnych opinii jakie znajdziemy na ich temat w sieci.
4
Pierwsza pomoc / Odp: Przygotowanie do wesela
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MilenaMikelis dnia Czerwca 26, 2022, 11:58 »
Decyzja o ślubie i weselu jest bardzo ważna w życiu dwojga ludzi. Kiedy zapadnie to pojawia się wiele pytań. Pierszym zazwyczaj jest, w jakim stylu urządzić całą uroczystość? Motyw przewodni będzie miał swoje odzwierciedlenie w takich elementach jak wystrój sali weselnej, strój pary młodej czy kolorystyka. Warto więc zorientować się jakie style są najbardziej popularne bo może to być świetna inspiracja do niezapomnianego wydarzenia. Trudno nie zgodzić się z tym, że styl boho zalicza się do nich. Szerzej można o nim poczytać w takich artykułach jak ten - https://kobieta.interia.pl/artykuly-sponsorowane/news-modne-wesele-w-stylu-boho-jak-wybrac-klimatyczna-sale-weseln,nId,5498054 Oczywiście jest to do uzgodnienia bo decyzja musimy być wspólna.
5
Godne polecenia / Odp: Mieszkanie w stylu glamour
« Ostatnia wiadomość wysłana przez onta dnia Czerwca 22, 2022, 09:21 »
Kilka zdjęć po wpisaniu chociażby w wyszukiwarkę "glamour style design" czy też "Glamour living room".
I to jest kwintesencja stylu Glamour. Równowaga, szlachetność, harmonia, efektowny standard a nie "blink blink" gdzie okiem nie spojrzeć.

Polecam również kontakt z tym projektantem wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/o-firmie/ Powinien pokierować jak ładnie urządzić takie wnętrze.

6
Godne polecenia / Mieszkanie w stylu glamour
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Danielka dnia Czerwca 22, 2022, 09:04 »
Aktaulnie jestem na etapie urzadzania swojego pierwszego mieszkania. Marzy mi się styl glamour Doradzicie czym kierować się przy urzadzaniu? Może macie jakieś przykładowe aranżacje?
7
Najważniejsze informacje dla początkujących / Odp: Pierwszy olej włosomaniaczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MilenaMikelis dnia Czerwca 21, 2022, 19:23 »
A coś takiego nie znałam :)
8
Pierwsza pomoc / Odp: S.O.S. szybka pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MilenaMikelis dnia Czerwca 21, 2022, 19:23 »
Dobrze widzieć!
9
Pierwsza pomoc / Przygotowanie do wesela
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BarbaraW dnia Czerwca 21, 2022, 19:21 »
No dobra... wiem, że ja ciągle o ślubach tylko gadam (albo prawie tylko) ale to u mnie top temat roku. W związku z tym postanowiłam założyć wątek w którym będziemy mogły dzielić się zdjęciami wymarzonych sukien. No nie ukrywajmy, że (prawie) każda kobieta marzy o ślubie w wymarzonej sukni... no i właśnie: jaka jest ta wymarzona?
10
Promocje i okazje / Warsztat samochodowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BarbaraW dnia Czerwca 14, 2022, 18:10 »
Macie jakieś sprawdzone sieci warsztatów? U mnie często auto się psuje i lokalne warsztaty nie są w stanie nic poradzić.
Strony: [1] 2 3 ... 10