Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: O'Herbal, szampon do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu | RECENZJA  (Przeczytany 1954 razy)

Listopad 14, 2016, 01:41
Przeczytany 1954 razy

sarna

• Lwiątko z Cintry
  • Roszpunka
  • Zakupoholik na odwyku - dobrowolny ban na kosmetyki! Można się zgłosić poprzez profil -> awards -> Show Available Awards ->  request award lub pisząc do użytkownika Naatz lub Poka.
    • Mój instagram
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: 2B/M/ii
  • Stan: zdrowe, troche suche
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: przetłuszczająca się
  • Farbowanie: tak
  • Długość: 47cm
  • Grubość kucyka: 8cm
O'Herbal, szampon do włosów suchych i zniszczonych z ekstraktem z lnu

Od producenta
Delikatnie oczyszcza suche i uszkodzone włosy, nadaje im jedwabistą miękkość , przywraca im blask. Receptura szamponu nie zawiera SLES, SLS, silikonów, barwników. Dodatkowo zawiera:  oliwę z oliwek i proteiny mlekowe. Nawilża i nadaje włosom jedwabista miękkość. Len zwyczajny — łac. Linum usitatissimum, rodzina Linaceae O’Herbal — bądź bliżej natury. 18 lat badań i rozwoju pozwala nam tworzyć receptury maksymalnie wykorzystujące bogactwo roślin. Nasiona lnu — zawierają olej (38-40%) w skład którego wchodzą trzy cenne wielonienasycone kwasy tłuszczowe Ekstrakt z nasion lnu — posiada właściwości nawilżające, nadaje włosom jedwabistą miękkość, przywraca im blask.

Skład
Aqua, Sodium Myreth Sulfate(substancja myjąca), Cocamidopropyl Betaine(substancja myjąca), Sodium Lauryl Glucose Carboxylate*(łagodny detergent), Lauryl Glucoside*(łagodny detergent), Lauryl Hydroxysultaine(pełni funkcje antystatyczne, kondycjonujące), Glycereth-2 Cocoate(emolient), Linum Usitatissimum Seed Extract*(emolient- ekstrakt z lnu), Olive Oil Glycereth-8-Esters(emolient uzyskiwany z oliwy z oliwek), Hydrolyzed Milk Protein(humektant), Lauryl Lactate*(emolient), Cocamide MEA(substancja myjąca), PPG-3 Caprylyl Ether(zamiennik silikonu), Polyquaternium 10(kondycjoner), Disodium EDTA(konserwant), Citric Acid, Glycerin*(humektant), Parfum(zapach), Phenoxyethanol(konserwant), Ethylhexylglycerin(łagodny humektant, ma właściwości konserwujące), Potassium Sorbate(konserwant), Sodium Benzoate(konserwant), Sorbic Acid(konserwant), Coumarin (zapach)
* składniki pochodzenia naturalnego

Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Nigdy wcześniej nie widziałam go na sklepowej półce. Skusiła mnie promocja, jego przeznaczenie oraz fakt, że jest to roślinny, prosty szampon.
Jak długo był stosowany? / Ile opakowań zużyłaś/eś?
Zużyłam jedno opakowanie, aczkolwiek ma on 500ml, więc miałam jakieś dobre 3 miesiące na wyrobienie opinii. 
Twoja opinia (zalety i wady)
ZALETY:
dobrze myje,włosy są świeże
ma ładny zapach
wydawało mi się, że moje puszące się włosy są bardziej zdyscyplinowane
wydajny
nadaje się do włosów suchych, aczkolwiek to szampon i nie wymagałam od niego cudów
WADY:
nieporęczne opakowanie
duża pojemność,ale zawsze można przelać
skład nie jest idealny
Punktacja w skali 1-10
jak na szampon sprawdza się idealnie, 10 :)
Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował?
Rossmann, regularna cena to 19.99, a mi udało się go dorwać za 12.99 na promocji.
Czy kupisz go ponownie?
Myślę, że tak, to mój szamponowy pewniak.

« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2016, 00:46 wysłana przez sarna »