Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
1 (100%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Dr Konopka, szampon przeciw wypadaniu włosów RECENZJA  (Przeczytany 301 razy)

Październik 19, 2017, 18:22
Przeczytany 301 razy

Czuka

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: proste
  • Stan: ombre-zdrowy czubek, potem nie
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: ok:)
  • Farbowanie: tak
  • Długość: przed cycki
  • Grubość kucyka: 8 cm
Dr Konopka, szampon przeciw wypadaniu włosów RECENZJA
« dnia: Październik 19, 2017, 18:22 »

Od producenta: Szampon przeciw wypadaniu włosów zawiera specjalne organiczne oleje roślinne dla włosów dr.Konopki Nr.37 i Nr.52. Oleje zawierają dużo witamin niezbędnych do utrzymania zdrowych włosów i pomagają wzmocnić  włosy od korzeni. Posiada Certyfikat BDIH i COSMOS NATURAL. Zawiera 98% składników pochodzenia roślinnego. Posiada Certyfikat Vegan. Do stworzenia preparatu nie użyto żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Sodium Coco-Sulfate (detergent, łagodniejszy niż SLS), Cocamidopropyl Betaine (detergent, subst. pianotwórcza), Lauryl Glucoside (łagodny środek myjący), Glycerin (gliceryna), Olea Europaea Fruit Oil* (oliwa z oliwek), Helianthus Annuus Hybrid Oil* (olej słonecznikowy), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil* (olejek z drzewa herbacianego), Argania Spinosa Kernel Oil* (olej arganowy), Macadamia Ternifolia Seed Oil* (olej macadamia), Simmondsia Chinensis Seed Oil* (olej jojoba), Rubus Idaeus Seed Oil* (olej z pestek malin), Oenothera Biennis Oil* (olej z nasion wiesiołka), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil* (olej z rozmarynu), Helianthus Annuus Seed Oil (olej z nasion słonecznika), Calendula Officinalis Flower Extract* (wyciąg z nagietka), Rubus Chamaemorus Fruit Extract* (wyciąg z maliny moroszki), Arnica Montana Flower Extract* (wyciąg z arniki górskiej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil* (olej ze słodkich migdałów), Lavandula Angustifolia Oil* (olejek lawendowy), Citrus Limon Peel Oil* (olejek ze skórki cytryny), Camellia Oleifera Seed Oil* (olejek z kamelii), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil* (olejek z pomarańczy), Amaranthus Spinosus Seed Oil* (olejek amarantusowy), Coffea Arabica Seed Oil* (olejek z kawy), Rosa Canina Fruit Oil* (olejek z dzikiej róży), Hippophae Rhamnoides Fruit Oil* (olejek rokitnikowy), Vitis Vinifera Seed Oil* (olej z pestek winogron), Persea Gratissima Oil*(olej awokado),Tocopherol (witamina E), Sodium Chloride (antystatyk, kondycjoner), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (antystatyk), Citric Acid (kwas cytrynowy, antystatyk, regularor PH), Benzyl Alcohol (konserwant, zapach), Sodium Benzoate (konserwant), Potassium Sorbate (konserwant), Parfum (zapach), Linalool (zapach), Limonene (zapach)

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Spodobał mi się skład, więc postanowiłam wypróbować

2. Jak długo był stosowany?/Ile opakowań zużyłaś/eś?
Jedno.

3.Twoja opinia (zalety i wady).
Opakowanie na minus. Zakrętka jest wygodna i nie ma problemu z jej odkręceniem nawet jak się ma mokre ręce. Za to dozownik to po prostu wielka dziura, przez którą zazwyczaj leje za dużo szamponu. Butelka jest twarda, a produkt gęsty, więc pod koniec trzeba sobie trochę poczekać nim wyleje się z opakowania.

Skład ma fajny, poza tym jest vegański.

O dziwo zahamował mi wypadanie włosów. Miałam tak już po tradycyjnym syberyjskim szamponie na brzozowym propolisie, ale kupując ten nie spodziewałam się zmniejszenia wypadania, po prostu akurat ten był w sklepie.

Dla mnie po prostu dobry, robi to co ma robić, czyli myć, przy okazji nie wysuszając. Za to mama, która ma wymagające włosy, cienkie i delikatne bardzo go sobie chwali. Stwierdziła, że to najlepszy szampon

4. Punktacja w skali 1-10.
8.

5. Gdzie nabyłaś/łeś produkt? I ile kosztował?
madlensklep.pl, 16 zł

6. Czy kupisz go ponownie?
Tak, ale pewnie nieprędko, bo będę chciała wypróbować inne szampony Konopki.