Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
0 (0%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
1 (100%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: Dr Konopka szampon przeciwłupieżowy RECENZJA  (Przeczytany 265 razy)

Marzec 20, 2018, 17:36
Przeczytany 265 razy

Czuka

• Roszpunka
    • Awards
  • Porowatość: średnia
  • Typ włosa: proste
  • Stan: ombre-zdrowy czubek, potem nie
  • Podatność na obciążenie: nie
  • Skóra głowy: ok:)
  • Farbowanie: tak
  • Długość: przed cycki
  • Grubość kucyka: 8 cm
Dr Konopka szampon przeciwłupieżowy RECENZJA
« dnia: Marzec 20, 2018, 17:36 »

Od producenta: Szampon przeciwłupieżowy Dr. Konopka zawiera specjalny organiczny olejek roślinny dla włosów dr.Konopki Nr.37, organiczne ekstrakty rumianku oraz nostrzyka. Szampon koi, głęboko odżywia włosy, zwraca im siłę i zdrowy wygląd.

Skład: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract* (ekstrakt nostrzyka białego), Sodium Coco-Sulfate (detergent, łagodniejszy niż SLS), Aqua, Lauryl Glucoside (łagodny środek myjący), Cocamidopropyl Betaine (detergent, subst. pianotwórcza), Chamomilla Recutita Flower Water* (hydrolat rumiankowy), Olea Europaea Fruit Oil* (oliwa z oliwek), Helianthus Annuus Hybrid Oil* (olej słonecznikowy), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil* (olej z drzewa herbacianego), Argania Spinosa Kernel Oil* (olej arganowy), Macadamia Ternifolia Seed Oil* (olej macadamia), Simmondsia Chinensis Seed Oil* (olej jojoba), Rubus Idaeus Seed Oil* (olej z pestek maliny), Oenothera Biennis Oil* (olej z wiesiołka), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil* (olej rozmarynowy), Helianthus Annuus Seed Oil (olej słonecznikowy), Calendula Officinalis Flower Extract* (ekstrakt z nagietka), Rubus Chamaemorus Fruit Extract* (ekstrakt z maliny moroszki), Arnica Montana Flower Extract* (ekstrakt z arniki górskiej), Tocopherol (witamina E), Citric Acid (kwas cytrynowy, antystatyk, regularor PH), Benzyl Alcohol (konserwant, zapach), Sodium Benzoate (konserwant), Potassium Sorbate (konserwant).

Legenda : oleje/emolienty, wyciągi i ekstrakty, humektanty, proteiny, substancje myjące/konserwanty, lekkie silikony
* – pochodzą z organicznych, kontrolowanych upraw

1. Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu?
Ekstrakt z nostrzyka na pierwszym miejscu składu.

2. Jak długo był stosowany?/Ile opakowań zużyłaś/eś?
Jedno.

3.Twoja opinia (zalety i wady).
Opakowanie na minus. Zakrętka jest wygodna i nie ma problemu z jej odkręceniem nawet jak się ma mokre ręce. Za to dozownik to po prostu wielka dziura, przez którą zazwyczaj leje za dużo szamponu.

Skład ciekawy. Ale niestety okazało się, że szampon nie dla mnie, bo powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów. Nie raz już na drugi dzień były mocno nieświeże. Do tego podejrzewam go o ich elektryzowanie się - ale o to podejrzane są też nowe fotele w pracy :P więc nie mam 100% pewności.

Jak działa na łupież nie wiem, bo nie mam.

4. Punktacja w skali 1-10.
5.

5. Gdzie nabyłaś/łeś produkt? I ile kosztował?
16 zł. Normalnie chodzi po 30-40, ale znalazłam w tej cenie w jakimś sklepie online, którego nazwy teraz nie pamiętam.

6. Czy kupisz go ponownie?
Nie