Ankieta

Co sądzisz o tym produkcie?

Doskonały
1 (100%)
Bardzo dobry
0 (0%)
Dobry
0 (0%)
Wystarczający
0 (0%)
Nie spełnił moich oczekiwań
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: YUNSEY, Anti Hair Loss Treatment - ampułki przeciw wypadaniu włosów - RECENZJA  (Przeczytany 10425 razy)

Kwietnia 03, 2015, 12:34
Przeczytany 10425 razy

Anja_K

• Nie ma życia, jest forum
    • Awards

1. Od producenta:
Anti-Hair Loss Treatment to lotion stworzony z Białka Sojowego i ekstraktów roślinnych do stymulacji metabolizmu komórek oraz przyczynia się do regeneracji i silnego wzrostu włosów. Wzmacnia cebulki włosowe zapobiegając ich wypadaniu.

2. Skład: Aqua, Hydrolized Soy Protein, Tropaelolum Majus Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Lamium Albumextract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pinus silvestris bud Extract, Nasturium Officinale Extract, Arctium Majus Root Extract, Citruslimon Peel Extract, Hedera Helix Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methyloisothiazolinone, Magnesium Nitrate,Magnesium Chloride.

Legenda : oleje/emolienty, wyciągi i ekstrakty, humektanty, proteiny,substancje myjące/konserwanty, lekkie silikony

3.   Co Cię skłoniło do zakupu danego produktu ?
Strasznie wypadały mi włosy (wrzesień, październik), bardzo się na to skarżyłam, bo włosy gubiłam dosłownie wszędzie i to ponad 150 jak nie więcej dziennie. Z pomocą przyszedł mi kolega mojego narzeczonego, który zajmuje się importem hiszpańskich kosmetyków fryzjerskich. Dał mi właśnie te ampułki zachwalając samymi ochami i achami. Byłam na początku nastawiona sceptycznie, ale zerknęłam na skład,który jest całkiem przyzwoity i postanowiłam spróbować:)
4.   Jak długo był stosowany ? / Ile opakowań zużyłaś/eś ?
Opakowanie zawiera 10 ampułek po 10 ml. Stosowałam 1-2 razy dziennie przez 2,5 miesiąca. Zostało mi jeszcze 2 ampułki.
5.   Twoja opinia (zalety i wady)
Zaletą jest na pewno skład dość naturalny jak na fryzjerski kosmetyk. Do ampułek jest dołączony taki specjalny 'kapturek' z taką 'dziubkowatą' końcówką, który nakłada się na otwartą ampułkę i w ten sposób rozprowadza produkt na skórze głowy. Rozwiązanie jak dla mnie super, bardzo łatwo i szybko można go nałożyć. Nie wysusza ani nie obciąża włosów u nasady, można go stosować przed i po myciu. Jedyną jego małą wadą może być to, że jest konsystencji wodnej i czasem trochę mi spływał na czoło zanim 'przejechałam cały skalp i zaczęłam masaż;) tyle spraw technicznych teraz działanie.
Jak dla mnie produkt jest genialny, już po 2 tygodniach zahamował wzmożone wypadanie włosów i nawet po skończonej kuracji problem nie powrócił, mimo, że wcześniej włosy leciały garściami teraz wypada ich około 30-40 dziennie. Może nie zauważyłam super przyrostu na długości, za to spowodował wysyp bejbików tak duży, że żaden wcześniejszy preparat takiego efektu nie przyniósł! W dodatku rosną bardzo grube i mocne (na dowód foto porównawcze takiego bejbika i włosa z grzywki - obydwa są podobnej długości  i jest to grubość na długości ok 2 cm od końcówki włosa. :

Jeśli komuś zależy na zatrzymaniu wypadania i zagęszczeniu włosów to polecam.
Produkt ma jedną sporą wadę wg mnie. Dostępność:( z tego co się orientuję można go dostać w niektórych salonach fryzjerskich w Warszawie i w Lublinie. Szkoda bo wg mnie jest bardzo dobry.
6.   Punktacja w skali 1-10
Najchętniej dałabym milion!:D nie spodziewałam się takiego efektu po kosmetyku fryzjerskim, jednak za słabą dostępność dam 9,99.
7.   Gdzie kupiłaś kosmetyk i ile kosztował ?
Dostałam od kolegi. Cena to coś koło 80-100 zł
8.   Czy kupisz go ponownie ?
Na pewno (tym razem kupię ) ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2015, 17:51 wysłana przez Anja_K »